Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul'da 1992 yılından bu yana "SEL KORSAN TAKSİ" olarak faaliyet göstermekteyiz. İşini hakkıyla yapan ve konusunda uzman olan ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız güvenilir marka ve yüksek modele sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin 365 gün, 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda "KORSAN TAKSİ" misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

7/24 Korsan Taksi Hizmeti
Tüm yetki belgelerine sahip şoför ağımızdan oluşan araçlarımız günün yirmi dört saati (24 saat) hizmetinizdedir. Yolcu taşımacılığı gerçekleştiren bütün araçlarımız klimalıdır. Her yolculuk sonrası taksilerimiz özenle temizlenmekte ve gerekli hijyen kurallarına uyulmaktadır. Diğer korsan taksilerin aksine yolcu lehine farklılık ortaya koyan İstanbul Sel Transfer Taksi sizlerden gelen güzel geri dönüşler sayesinde aranılan ulaşım markası haline gelmiştir. Ulaşmak istediğiniz her yere bizimle kolayca ulaşın.

Güvenilir Hizmet
Sizlere en iyi yolculuk deneyimi sunan taksilerimiz deneyimli şoför ve klimalı araçlardan oluşan güvenli bir ekip tarafından kullanılmaktadır. Bu ekip dört mevsim her koşulda ve yolda sizleri gideceğiniz lokasyona en güvenli şekilde ulaştırır.
 

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram

Müşteri Hizmetleri

0533 665 37 20

Adres

İstanbul