Ataşehir Korsan Taksi - 0533 665 37 20

Ataşehir Korsan Taksi - 0533 665 37 20

Ataşehir Korsan Taksi - 0533 665 37 20

Ataşehir Korsan Taksi 0533 665 37 20

Ataşehir ilçesinde özel taksi yolculuklarınız için Ataşehir korsan taksi olarak hizmetinizdeyiz. Ataşehir korsan taksi telefon numarası olan 0533 665 37 20 nolu hattımızı aradığınız an bulunduğunuz konuma en yakın olan aracımız sizin için ulaşım sağlayacaktır. Korsan taksi Ataşehir hizmet başlığımız pek çok ayrıcalığı sizlere sunmaktadır. Neresi olursa olsun seyahat ihtiyacınızda sizlere bir telefon uzaklığındayız. Ataşehir korsan için 7 gün 24 saat arayabileceğiniz telefon numaramız çağrılarınızı beklemektedir. Özel gezi planlarınızda veya sevdikleriniz ile yapacağınız hususi taksi yolculuklarında Ataşehir bölgesinde size en yakın korsan taksiyiz. Bulunduğunuz konuma çok kısa sürede güvenli taksilerimizi yolluyoruz. Seyahatiniz boyunca güvenlik, konfor ve ayrıcalığı bir arada rahatlıkla gözlemleyeceksiniz.

Ataşehir Sel Transfer Korsan Taksi olarak İstanbul'un büyük araç filosuna sahip özel taksi işletmelerinden birtanesiyiz. Emniyetli seyahatiniz için korsan taksilerimizde her tür önlem ve tedbir itina ile alınmaktadır. Uygun fyatlı taksi yolcu taşımacılığını sizler için İstanbul'un her noktasında uyguluyoruz. Ataşehir'in her yerine 7/24 araç gönderiyoruz. Ataşehir korsan taksi ile ister Avrupa ve Anadolu yakasını veya Türkiye'nin diğer yerlerini görmek için seyahat edin. Ataşehir korsan taksi iletişim numarası için linke tıklayabilir veya iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir'de Hangi Semtlerde Korsan Taksi Araçlarımız Bulunmaktadır?

Ataşehir Korsan Taksi İşletmesi Sel Transfere ait özel araçlar bölgenin her noktasında 7/24 saat boyunca görev yapmakta. 

Aşık Veysel, Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Ferhatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Çamlıca, Yeni Sahra, Yenişehir civarında Ataşehir korsan taksileri sizlerin çağrılarını beklemektedir. 

Ataşehir Korsan Taksi Km ve Fiyat Hesaplama 2023

Ataşehir korsan taksi km ve fiyat hesaplama tablosuyla gitmek istediğiniz yerin mesafe uzunluğunu öğrenebilirsiniz. Fiyat hesaplaması artan ve sürekli değişen yakıt maliyetleri nedeniyle farklılıklar gösterebilir. Ataşehir'den gitmek istediğini lokasyona ait bilgileri çevrim içi olarak sorgulayın. Hedef kaç kilometre uzaklıkta ve ne kadar sürede korsan taksi ile gidilir bunu rahatlıkla göreceksiniz. Bu bölgeden sıklıkla gidilen bazı yerlerin mesafe hesaplamaları ve diğer bilgileri şu şekildedir.

Ataşehir Yeni İstanbul Havalimanı Arası Kaç Km?

Esenyurt İstanbul Havalimanı arası 54 km. Esenyurt bölgesine en yakın havalimanı İstanbul Yeni Havalimanıdır. Bu mesafeyi Esenyurt korsan taksi araçları ile ortalama 46 dakikada kat edebilirsiniz.

Ataşehir Otogar Arası Kaç Km?

Esenler Otogarı ve İstanbul Esenyurt arası mesafe : 29 kilometredir. Arada ki mesafeyi ortalama 33 dakikada özel araçlar ile aşmak mümkündür. Özel aracı olmayan ve toplu taşımayı tercih etmeyerek ucuz korsan taksi arayanlar için gün boyu taksilerimiz Otogar yönüne gidiş ve gelişli yolcu transfer hizmeti sunmaktadır.

Ataşehir Sabiha Gökçen Havalimanı Arası  Kaç Km?

Ataşehir ve Sabiha Gökçen Havalimanı arası 24 km'dir. Bu mesafeyi Ataşehir korsan taksi ile 24 dakikada kolaylıkla aşabilirsiniz.

Korsan Taksi Ataşehir Coordinates

40.9870° N, 29.1319° E

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram

Müşteri Hizmetleri

0533 665 37 20

Adres

İstanbul