Esenyurt Korsan Taksi - 0533 665 37 20

Esenyurt Korsan Taksi - 0533 665 37 20

Esenyurt Korsan Taksi - 0533 665 37 20

Esenyurt Korsan Taksi 0533 665 37 20

Esenyurt bölgesinde kısa ve uzun mesafe yolculuklarınız için korsan taksi ile hizmetinizdeyiz. Esenyurt korsan taksi hizmet başlığımız pek çok avantajı sizlere sunmaktadır. Şehir içi veya şehirler arası seyahat ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız. Esenyurt korsan için 7 gün 24 saat arayabileceğiniz telefon numaramız 0533 665 37 20. Kişisel gezi planlarınızda veya aileniz ile yapacağınız taksi yolculuklarında Esenyurt'ta size en yakın korsan taksiyiz. Bulunduğunuz konuma talebiniz sonrası çok kısa sürede konforlu taksilerimizi yolluyoruz. Yolculuğunuz boyunca güvenlik, konfor ve ayrıcalığı bir arada rahatlıkla farkedeceksiniz.

Esenyurt Sel Transfer Korsan Taksi olarak İstanbul'un büyük araç filosuna sahip taksi işletmelerinden birtanesiyiz. Güvenli seyahatiniz için araçlarımızda her tür önlem ve tedbir özenle alınmaktadır. Ekonomik fyatlı taksi yolcu taşımacılığını sizler için sahada uyguluyoruz. Esenyurt'un her noktasına 7/24 araç gönderiyoruz. Esenyurt korsan taksi ile ister İstanbul şehrini veya Türkiye'nin diğer güzelliklerini görmek için seyahat edin. Esenyurt korsan taksi iletişim numarası için linke tıklayabilir veya iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hangi Semtlerde Korsan Taksi Araçlarımız Bulunmaktadır?

Esenyurt Korsan Taksi İşletmesi Sel Transfere ait özel araçlar bölgenin her noktasında 24 saat boyunca görev yapmakta. Kıraç, Saadetdere, Ardıçlı, İncirtepe, Haramidere ve Mehterçeşme civarında Esenyurt korsan araçları sizlerin çağrılarını beklemektedir. 

Esenyurt Korsan Taksi Km ve Fiyat Hesaplama 2023

Esenyurt korsan taksi km ve fiyat hesaplama tablosuyla gitmek istediğiniz yerin mesafe uzunluğunu öğrenebilirsiniz. Fiyat hesaplaması artan ve sürekli değişen yakıt maliyetleri nedeniyle farklılıklar gösterebilir. Esenyurt'tan gitmek istediğini lokasyona ait bilgileri çevrim içi olarak sorgulayın. Hedef kaç kilometre uzaklıkta ve ne kadar sürede korsan taksi ile gidilir bunu rahatlıkla göreceksiniz. Bu bölgeden sıklıkla gidilen bazı yerlerin mesafe hesaplamaları ve diğer bilgileri şu şekildedir.

Esenyurt Yeni İstanbul Havalimanı Arası Kaç Km?

Esenyurt İstanbul Havalimanı arası 45 km. Esenyurt bölgesine en yakın havalimanı İstanbul Yeni Havalimanıdır. Bu mesafeyi Esenyurt korsan taksi araçları ile ortalama 40-45 dakikada kate edebilirsiniz.

Esenyurt Otogar Arası Kaç Km?

Esenler Otogarı ve İstanbul Esenyurt arası mesafe : 26 kilometredir. Arada ki mesafeyi ortalama 30 dakikada özel araçlar ile aşmak mümkündür. Özel aracı olmayan ve toplu taşımayı tercih etmeyerek ucuz korsan taksi arayanlar için gün boyu taksilerimiz Otogar yönüne gidiş ve gelişli yolcu transfer hizmeti sunmaktadır.

Korsan Taksi Esenyurt Coordinates

41.0343° N, 28.6615° E

 

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram

Müşteri Hizmetleri

0533 665 37 20

Adres

İstanbul